Odpowiedz 
Ciekawe sposoby na reklamę
Pertre Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 13
Reputacja: 0
Ciekawe sposoby na reklamę
Moi Drodzy, proszę o zamieszczanie w tym temacie informacji na temat ciekawych sposób na reklamę swoich produktów/usług. Może spotkaliście się kiedyś z jakąś firmą, która prowadziła skuteczną kampanie marketingową prostymi środkami?

Mistrzowskie chwilówki w Katowicach. Przejdź na stronę internetową.
05-01-2017 09:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chielkom Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
RE: Ciekawe sposoby na reklamę
Kiedyś byłem świadkiem jak w centrum mojego miasta rozdawali tatuaże zmywalne. Wziąłem dla mojego syna kilka, bo lubi strasznie tatuaże zmywalne. Biorąc te tatuaże, byłem świadom, że to coś w rodzaju gadżetu reklamowego i nie pomyliłem się. Myślę, że to ciekawa forma reklamy i promocji swojej firmy. Przypomina to trochę ulotki, ale jednak jest dużo skuteczniejsze, bo bardziej praktyczne. Potem z ciekawości przeglądałem Internet w poszukiwaniach firmy zajmującej się produkcją tatuaży zmywalnych i trafiłem m.in. na MixPrint ( http://mixprint.com.pl/index.php/sitodru...e-zmywalne )

Mistrzowskie chwilówki w Łodzi {. Przejdź na stronę www.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2017 10:04 PM przez Chielkom.)
05-01-2017 10:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Unter Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Fajnym sposobem na reklamę firmy jest wykorzystanie druku 3d i zlecenie stworzenia czegoś w rodzaju prototypu, modelu imitacyjnego czy kolorowej makiety architektonicznej. Aby miało to sens, musimy naturalnie prowadzić odpowiedni typ działalności (architektura, deweloperka, nieruchomości). Równie ważne jest skorzystanie z usług odpowiedniej firmy/drukarni 3d, która zapewni wysoką jakość usług. Taką firmą jest np. Hexagon Group (http://hexagongroup.pl).
05-01-2017 10:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chielkom Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Tak naprawdę pomysł to jedynie połowa sukcesu. Równie jest ważne jest wdrożenie pomysłu w życie. Wiele osób uważa, że jak ma się dobry patent, to reszta zrobi się sama. Otóż nie. Można mieć średni pomysł, ale znakomite wykonanie i efekty będą zadowalające. Weźmy np. takie roznoszenie ulotek. Wydaje się, że to banał. Nic jednak bardziej mylnego. Jeśli będziemy współpracować z odpowiednią firmą ( np. BTL-COMPLEX - http://www.btl-complex.pl/lodz,i133.html ), to dzięki jej doświadczeniu nasze ulotki mogą zostać w taki sposób ulokowane, że z duża dozą prawdopodobieństwa trafią do docelowej grupy odbiorców. Przykłady tego typu można mnożyć w nieskończoność.

Mistrzowskie chwilówki w Łodzi {. Przejdź na stronę www.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2017 10:15 PM przez Chielkom.)
05-09-2017 10:00 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: